Silikonowa miłość w XXI wieku czyli ślub z lalką

Dziś przypada Dzień dziwaka, to dość osobliwe święto jest dobrą okazją do opisania historii pewnego kulturysty. Yuri Tolochko z Kazachstanu postanowił zaistnieć w sieci jako pierwszy mężczyzna, który wziął ślub z lalką. Poznana w nocnym klubie Margo od razu przypadła sportowcowi do gustu i za zgodą właściciela klubu tej samej nocy poszła z Yuriem do jego mieszkania.

Ta jedyna

Po wielomiesięcznym romansie Yuri uświadomił sobie, że Margo jest spełnieniem jego marzeń o idealnej kobiecie. Nie mówi za dużo, niczego nie oczekuje a co najważniejsze zawsze ma ochotę na zbliżenie. Sportowiec postanowił podzielić się swoim szczęściem na instagramie uwieczniając ich wspólne chwile, także z podróży. Po napływie znacznej ilości listów i zapytań od innych panów, którzy także chcieli zasmakować innej relacji Yuri z zazdrości przestał publikować zdjęcia Margo.

Niecodzienny ślub

Po kilku miesiącach zdecydował się na poważniejszy krok i oświadczył się swojej wybrance, tę chwilę postanowił uwiecznić w mediach społecznościowych. Szybko okazało się, że czuły kochanek nie jest jednak stały w uczuciach i nie wytrzymał rozłąki spowodowanej naprawą Margo w serwisie. Sportowiec źle znosząc samotność wniósł wniosek o rozwód.

W trójkącie najlepiej

Aktualnie jego nową miłością jest Lola oraz Luna. Yuri stwierdził, że trójkąt to jest to w czym doskonale się odnajduje, a panie tolerują się wzajemnie jednocześnie sprawiając swojemu panu wiele rozkoszy.

Jakie są losy porzuconej Margo, nie wiadomo. Mam nadzieję, że znalazła kogoś z kim będzie szczęśliwa.

Źródło: instagram.com/yurii_tolochko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 komentarze “Silikonowa miłość w XXI wieku czyli ślub z lalką”