Królowa Michalina Wisłocka

Zastanawiałam się jaki powinien być temat pierwszego posta. Po krótkim namyśle stwierdziłam, że odpowiedź jest oczywista – Miśka. Michalina Wisłocka to ona była inspiracją do stworzenia tego miejsca. Za dziecka dorwany egzemplarz „Sztuki kochania” schowany przez rodziców gdzieś głęboko (chyba jednak nie zbyt dokładnie), przeglądany z wypiekami, rozpoczął początek ciekawej przygody o co tu w ogóle chodzi.

Lubniewice odkrywają miłość

Kto zna historię Michaliny Wisłockiej wie jak trudną drogę musiała przejść i jak wiele Polki jej zawdzięczają. Sama mimo licznych romansów, nie miała szczęścia w miłości, choć i tak była szczęściarą, bo wielką miłość przeżyła. W Lubniewicach (woj. lubuskie) znajduje się Park Miłości jej imienia.

Na zwiedzających czeka wiele atrakcji i informacji związanych z krótkim aczkolwiek bardzo burzliwym pobytem Pani doktor w tym miejscu 😉

Sztuka kochania

Związek z Jurkiem zaowocował poradnikiem dla milionów Polek i Polaków.

Michalina Wisłocka Sztuka kochania

Ekranizacja książki

Michalina Wisłocka dobro „narodowe”

Michalina niezaprzeczalnie jest polską królową rewolucji w temacie seksu, erotyki i świadomego wyrażenia swoich potrzeb seksualnych. Cały czas powtarzała, że kobieta ma także prawo do osiągania spełnienia i czerpania radości z seksu.

I że orgazm kobiecie się po prostu należy 🙂 Też jestem tego zdania i nie angażuję się w działania, których efekt końcowy jest niepewny.

Więcej o Michalinie Wisłockiej znajdziesz TU.

Poznaj sylwetkę Natalii Lach-Lachowicz zwanej polskim Andym Warholem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *