Yuri Tolochko i silikonowa miłość w XXI wieku

Dziś przypada Dzień dziwaka, to dość osobliwe święto jest dobrą okazją do opisania historii pewnego kulturysty. Yuri Tolochko z Kazachstanu postanowił zaistnieć w sieci jako pierwszy mężczyzna, który wziął ślub z lalką. Poznana w nocnym klubie Margo od razu przypadła sportowcowi do gustu i za zgodą właściciela klubu tej samej nocy poszła z Yuriem do jego mieszkania.

Ta jedyna

Po wielomiesięcznym romansie Yuri uświadomił sobie, że Margo jest spełnieniem jego marzeń o idealnej kobiecie. Nie mówi za dużo, niczego nie oczekuje a co najważniejsze zawsze ma ochotę na zbliżenie. Sportowiec postanowił podzielić się swoim szczęściem na instagramie uwieczniając ich wspólne chwile, także z podróży. Po napływie znacznej ilości listów i zapytań od innych panów, którzy także chcieli zasmakować innej relacji Yuri z zazdrości przestał publikować zdjęcia Margo.

Yuri tolochko i niecodzienny ślub

Po kilku miesiącach zdecydował się na poważniejszy krok i oświadczył się swojej wybrance, tę chwilę postanowił uwiecznić w mediach społecznościowych. Szybko okazało się, że czuły kochanek nie jest jednak stały w uczuciach i nie wytrzymał rozłąki spowodowanej naprawą Margo w serwisie. Sportowiec źle znosząc samotność wniósł wniosek o rozwód.

W trójkącie najlepiej

Aktualnie jego nową miłością jest Lola oraz Luna. Yuri stwierdził, że trójkąt to jest to w czym doskonale się odnajduje, a panie tolerują się wzajemnie jednocześnie sprawiając swojemu panu wiele rozkoszy.

Jakie są losy porzuconej Margo, nie wiadomo. Mam nadzieję, że znalazła kogoś z kim będzie szczęśliwa.

Yuri Tolochko
Źródło: instagram.com/yurii_tolochko

Odwiedź instagram Yuri’a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 komentarze “Yuri Tolochko i silikonowa miłość w XXI wieku”